Villarreal — Elche
Din aceste medii rezultă 3.63 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 70.2%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Citește pronosticuri explicate prin forma echipelor și mediile de goluri, publicate cu minimum 12 ore înainte de start.
Din aceste medii rezultă 3.63 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 70.2%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 4.38 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 81.2%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 3.33 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 64.7%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 3.75 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 72.3%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Mediile ofensive și defensive duc la 1.00 goluri estimate pentru gazde și 3.38 pentru oaspeți. În distribuția scorurilor, victoria oaspeților are probabilitatea de 82.0%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 3.33 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 64.7%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 4.00 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 76.2%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Mediile ofensive și defensive duc la 1.95 goluri estimate pentru gazde și 1.05 pentru oaspeți. În distribuția scorurilor, victoria gazdelor are probabilitatea de 58.3%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 4.13 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 78.0%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 2.00 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel mult două goluri, cu o probabilitate estimată de 67.7%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Mediile ofensive și defensive duc la 2.25 goluri estimate pentru gazde și 0.88 pentru oaspeți. În distribuția scorurilor, victoria gazdelor are probabilitatea de 68.5%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 4.13 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 78.0%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Modelul estimează 1.83 goluri pentru gazde și 1.50 pentru oaspeți. Din combinația celor două distribuții rezultă o probabilitate de 65.3% ca ambele echipe să înscrie.
Publicată
Citește analiza completă ↗Mediile ofensive și defensive duc la 1.67 goluri estimate pentru gazde și 0.83 pentru oaspeți. În distribuția scorurilor, victoria gazdelor are probabilitatea de 57.2%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Mediile ofensive și defensive duc la 2.00 goluri estimate pentru gazde și 0.67 pentru oaspeți. În distribuția scorurilor, victoria gazdelor are probabilitatea de 68.8%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Mediile ofensive și defensive duc la 0.96 goluri estimate pentru gazde și 1.88 pentru oaspeți. În distribuția scorurilor, victoria oaspeților are probabilitatea de 58.9%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 2.00 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel mult două goluri, cu o probabilitate estimată de 67.7%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 3.88 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 74.3%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 3.33 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 64.7%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 1.33 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel mult două goluri, cu o probabilitate estimată de 84.9%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Modelul estimează 1.50 goluri pentru gazde și 1.50 pentru oaspeți. Din combinația celor două distribuții rezultă o probabilitate de 60.4% ca ambele echipe să înscrie.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 3.63 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 70.2%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 3.50 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 67.9%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 2.00 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel mult două goluri, cu o probabilitate estimată de 67.7%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 3.50 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 67.9%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Modelul estimează 1.60 goluri pentru gazde și 1.40 pentru oaspeți. Din combinația celor două distribuții rezultă o probabilitate de 60.1% ca ambele echipe să înscrie.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 2.00 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel mult două goluri, cu o probabilitate estimată de 67.7%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Mediile ofensive și defensive duc la 2.00 goluri estimate pentru gazde și 0.88 pentru oaspeți. În distribuția scorurilor, victoria gazdelor are probabilitatea de 63.6%.
Publicată
Citește analiza completă ↗Din aceste medii rezultă 1.83 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel mult două goluri, cu o probabilitate estimată de 72.2%.
Publicată
Citește analiza completă ↗