FOTBAL. DATE. PERSPECTIVĂ.
↗PairBets

Analize de fotbal și pronosticuri explicate

Citește pronosticuri explicate prin forma echipelor și mediile de goluri, publicate cu minimum 12 ore înainte de start.

PD

Villarreal — Elche

Peste 2,5 goluri70.2%

Din aceste medii rezultă 3.63 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 70.2%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
DED

Den Haag — PSV

Peste 2,5 goluri81.2%

Din aceste medii rezultă 4.38 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 81.2%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
PL

Newcastle — Aston Villa

Peste 2,5 goluri64.7%

Din aceste medii rezultă 3.33 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 64.7%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
PD

Real Betis — Barça

Peste 2,5 goluri72.3%

Din aceste medii rezultă 3.75 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 72.3%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
DED

Telstar — Feyenoord

Victorie Feyenoord82.0%

Mediile ofensive și defensive duc la 1.00 goluri estimate pentru gazde și 3.38 pentru oaspeți. În distribuția scorurilor, victoria oaspeților are probabilitatea de 82.0%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
FL1

Troyes — RC Lens

Peste 2,5 goluri64.7%

Din aceste medii rezultă 3.33 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 64.7%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
DED

Sparta — Willem II

Peste 2,5 goluri76.2%

Din aceste medii rezultă 4.00 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 76.2%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
BSA

Mineiro — Coritiba

Victorie Mineiro58.3%

Mediile ofensive și defensive duc la 1.95 goluri estimate pentru gazde și 1.05 pentru oaspeți. În distribuția scorurilor, victoria gazdelor are probabilitatea de 58.3%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
DED

Zwolle — Go Ahead

Peste 2,5 goluri78.0%

Din aceste medii rezultă 4.13 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 78.0%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
SA

Udinese — Lecce

Sub 2,5 goluri67.7%

Din aceste medii rezultă 2.00 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel mult două goluri, cu o probabilitate estimată de 67.7%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
PD

Osasuna — Santander

Victorie Osasuna68.5%

Mediile ofensive și defensive duc la 2.25 goluri estimate pentru gazde și 0.88 pentru oaspeți. În distribuția scorurilor, victoria gazdelor are probabilitatea de 68.5%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
DED

Cambuur — AZ

Peste 2,5 goluri78.0%

Din aceste medii rezultă 4.13 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 78.0%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
PL

Bournemouth — Sunderland

Ambele marchează · Da65.3%

Modelul estimează 1.83 goluri pentru gazde și 1.50 pentru oaspeți. Din combinația celor două distribuții rezultă o probabilitate de 65.3% ca ambele echipe să înscrie.

Publicată

Citește analiza completă ↗
PL

Leeds United — Man United

Victorie Leeds United57.2%

Mediile ofensive și defensive duc la 1.67 goluri estimate pentru gazde și 0.83 pentru oaspeți. În distribuția scorurilor, victoria gazdelor are probabilitatea de 57.2%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
PL

Brighton Hove — Crystal Palace

Victorie Brighton Hove68.8%

Mediile ofensive și defensive duc la 2.00 goluri estimate pentru gazde și 0.67 pentru oaspeți. În distribuția scorurilor, victoria gazdelor are probabilitatea de 68.8%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
SA

Fiorentina — Como 1907

Victorie Como 190758.9%

Mediile ofensive și defensive duc la 0.96 goluri estimate pentru gazde și 1.88 pentru oaspeți. În distribuția scorurilor, victoria oaspeților are probabilitatea de 58.9%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
FL1

Angers SCO — Marseille

Sub 2,5 goluri67.7%

Din aceste medii rezultă 2.00 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel mult două goluri, cu o probabilitate estimată de 67.7%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
DED

Groningen — Ajax

Peste 2,5 goluri74.3%

Din aceste medii rezultă 3.88 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 74.3%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
FL1

Le Havre — Auxerre

Peste 2,5 goluri64.7%

Din aceste medii rezultă 3.33 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 64.7%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
PL

Nottingham — Arsenal

Sub 2,5 goluri84.9%

Din aceste medii rezultă 1.33 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel mult două goluri, cu o probabilitate estimată de 84.9%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
PD

Málaga — Real Sociedad

Ambele marchează · Da60.4%

Modelul estimează 1.50 goluri pentru gazde și 1.50 pentru oaspeți. Din combinația celor două distribuții rezultă o probabilitate de 60.4% ca ambele echipe să înscrie.

Publicată

Citește analiza completă ↗
DED

Twente — Utrecht

Peste 2,5 goluri70.2%

Din aceste medii rezultă 3.63 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 70.2%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
DED

NEC — Sittard

Peste 2,5 goluri67.9%

Din aceste medii rezultă 3.50 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 67.9%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
SA

Juventus — Lazio

Sub 2,5 goluri67.7%

Din aceste medii rezultă 2.00 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel mult două goluri, cu o probabilitate estimată de 67.7%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
PD

Real Madrid — Sevilla FC

Peste 2,5 goluri67.9%

Din aceste medii rezultă 3.50 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 67.9%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
BSA

Fluminense — Santos

Ambele marchează · Da60.1%

Modelul estimează 1.60 goluri pentru gazde și 1.40 pentru oaspeți. Din combinația celor două distribuții rezultă o probabilitate de 60.1% ca ambele echipe să înscrie.

Publicată

Citește analiza completă ↗
PL

Tottenham — Coventry City

Sub 2,5 goluri67.7%

Din aceste medii rezultă 2.00 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel mult două goluri, cu o probabilitate estimată de 67.7%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
PD

Getafe — Rayo Vallecano

Victorie Getafe63.6%

Mediile ofensive și defensive duc la 2.00 goluri estimate pentru gazde și 0.88 pentru oaspeți. În distribuția scorurilor, victoria gazdelor are probabilitatea de 63.6%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
PPL

Braga — Gil Vicente

Sub 2,5 goluri72.2%

Din aceste medii rezultă 1.83 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel mult două goluri, cu o probabilitate estimată de 72.2%.

Publicată

Citește analiza completă ↗
18+ · Joacă responsabil. Probabilitățile sunt estimări statistice, nu garanții.