FOTBAL. DATE. PERSPECTIVĂ.
↗PairBets
ANALIZĂ PUBLICATĂ ÎN AVANS

Levante — Athletic

Start: · Ora României

Peste 2,5 goluri73.6%

Prima publicare: · 92.7h în avans

Selecția statistică pentru Levante — Athletic este „Peste 2,5 goluri”. Dintre piețele eligibile, aceasta are cea mai mare probabilitate estimată de model; nu reprezintă un calcul de valoare în raport cu o cotă de pariuri.

În ultimele 3 meciuri de acasă din această competiție, Levante a marcat în medie 3.33 goluri și a primit 3.00. În cele 3 deplasări analizate, Athletic a marcat 0.67 și a primit 0.67 goluri pe meci.

Din aceste medii rezultă 3.83 goluri estimate în total. Distribuția Poisson favorizează scenariul cu cel puțin trei goluri, cu o probabilitate estimată de 73.6%.

Eșantion redus: sub 10 meciuri pentru cel puțin o echipă. Model statistic simplu, necalibrat. Nu include accidentări, loturi, cote sau știri de ultimă oră. Rezultatul nu este garantat.

football-data.org · Date disponibile la publicare: 18 oct. 2026, 00:19

Echipele în cifre

Datele folosite la prima publicare · aceeași competiție. Comparăm gazdele acasă cu oaspeții în deplasare.

GAZDE · ACASĂ

Levante

3 meciuri în eșantion

EÎV

Cel mai recent rezultat primul

  1. Levante 3–3 Sevilla FC
  2. Levante 2–4 Barça
  3. Levante 5–2 Real Betis
OASPEȚI · DEPLASARE

Athletic

3 meciuri în eșantion

EVÎ

Cel mai recent rezultat primul

  1. Valencia 0–0 Athletic
  2. Celta 0–2 Athletic
  3. Barça 2–0 Athletic
Goluri marcate / meci
3.330.67
Goluri primite / meci
3.000.67
Goluri estimate de model
2.001.83

Bara verde: gazde. Bara albastră: oaspeți. Golurile estimate provin din mediile modelului, nu din ocaziile măsurate în meci. Eșantion redus: sub 10 meciuri pentru cel puțin o echipă.

Loturi, absențe și cote

Informații suplimentare, actualizate separat de analiza originală. Nu modifică probabilitățile publicate. Lotul înregistrat nu reprezintă echipa de start confirmată.

Date suplimentare încă nepreluate pentru acest meci.

Toate analizele ↗
18+ · Joacă responsabil. Probabilitățile sunt estimări statistice, nu garanții.